Rehabilitacja i masaże przy złamaniu nogi

Złamałam nogę trzy miesiące temu, przez moją nieuwagę. Ten upadek spowodował, że na okres trzech miesięcy musiałam zostać w domu. Nie mogłam chodzić do pracy, bo musiałam być na chorobowym. Z pozoru zwykłe złamanie przerodziło się w skomplikowane złamanie. I trzeba było przeprowadzić operacje. Przez pierwszy miesiąc czasu byłam niewyspana i musiałam leżeć w łóżku, ponieważ ból utrudniał mi poruszanie. A noga w gipsie była bardzo ciężka. Pod koniec leczenia, chirurg dał mi skierowanie na rehabilitacje, gdzie miałam zalecony masaż warszawa, pole magnetyczne, wirówkę oraz ćwiczenia. Zanim zaczęłam uczęszczać na masaż warszawa ledwo, co się poruszałam o kulach, a wystarczyło, że rehabilitantka zrobiła mi masaż warszawa, rozciągnęła zastałe i skrócone mięśnie i ścięgna, a już po trzeciej wizycie mogłam poruszać się najpierw bez jednej kuli, a potem powoli, powoli bez drugiej. Ale niestety zalecono mi tylko na dziesięć dni zabiegów, a to w zupełności nie wystarcza. Co prawda mogę chodzić i to bez kul, ale nadal kuleje i boli mnie noga. Dlatego myślę, że przydałaby mi się jeszcze rehabilitacja, która w pełni przywróciłaby mi sprawność mojej chorej nodze. Chodzę już do pracy, bo chorobowe mi się skończyło, ale koleżanki kazały mi iść do chirurga po skierowanie na zabiegi i masaże.

Opinie salonu:

Twoje imię i nazwisko

Twoja treść

Salonowe działy

Adwords

Reklama w internecine oferowana przez przeglądarkę google to reklama zwana powszechnie jako adwords. W Polsce używana jest często nazwa linki sponsorowane ponieważ to właśnie link po prawej stronie, który jest sponsorowany, jest za równo formą reklamę. Linki sponsorowane są co raz bardziej lubiane przez wszystkich internautów. Początkowo internauci pozostawali w stosunku do linków sponsorowanych bardzo sceptyczni i nieufni.

salonowe propozycje

Uwielbiam kolonie

Uwielbiam jeździć na kolonie. Moi rodzice często wysyłają mnie na wszelkiego rodzaju obozy oraz kolonie. To bardzo fajna przygoda. Poznaję dziesiątki nowych ludzi oraz zdobywam różne ciekawe umiejętności. Rodzice zawsze dbają aby niczego mi na wyjazdach nie zabrakło. Zawsze zabieram ze sobą duży plecak ubrań i jedzenia. Kocham słodycze, więc...