Wspólna organizacja wyjazdu firmowego

Ostatnio stwierdziłem, że wcale nie premia jest motorem zapalnym dla moich pracowników. Czy domyślacie się co nim jest? To nic innego jak tylko wyjazdy firmowe. Organizacja imprez integracyjnych - na takie hasło trafiłem przypadkowo przeszukując internet w poszukiwaniu materiałów do nowej prezentacji. To było chyba szczęście w nieszczęściu, bo mimo że nie znalazłem niczego ciekawego do mojej prezentacji, zdecydowałem się zorganizować incentive travel dla moich pracowników. Gdy usłyszeli tą radosną nowinę nie mogli uwierzyć własnym uszom. Nie wiem, może byłem zawsze dla nich starym zgredem, który nie wie co to integracja. Jeśli tak było, to teraz mam nadzieję, że wszystko się zmieniło. Organizacja imprez integracyjnych przypadła każdemu z moich pracowników. Zdecydowaliśmy się bowiem wybrać docelowe miejsce poprzez głosowanie. Najwięcej osób wybrało Hiszpanię i Barcelonę. Byłem z tej decyzji bardzo zadowolony, ponieważ kocham stolicę Katalonii. Wyjazdy firmowe nie polegają tylko i wyłącznie na "integracji", którą wiele osób rozumie jako wspólne biesiadowanie. Incentive travel to również solidna dawka turystyki, tak potrzebna każdemu człowiekowi. Zdecydowaliśmy, że nasz wyjazd nie będzie taki sam jak wszystkie wyjazdy firmowe. Chcemy zorganizować na nim szkolenie z autoprezentacji, co może nam się przydać w późniejszej pracy. Sami widzicie, organizacja imprez integracyjnych to nie taki łatwy kawał chleba, jednak zdecydowanie bardziej przyjemny niż szara biurowa rzeczywistość. Mam nadzieję, że incentive travel zjednoczy wszystkich pracowników i będą jeszcze efektywniej pracować jako zespół.

Opinie salonu:

Twoje imię i nazwisko

Twoja treść

Salonowe działy

Adwords

Reklama w internecine oferowana przez przeglądarkę google to reklama zwana powszechnie jako adwords. W Polsce używana jest często nazwa linki sponsorowane ponieważ to właśnie link po prawej stronie, który jest sponsorowany, jest za równo formą reklamę. Linki sponsorowane są co raz bardziej lubiane przez wszystkich internautów. Początkowo internauci pozostawali w stosunku do linków sponsorowanych bardzo sceptyczni i nieufni.

salonowe propozycje

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szef naszej firmy zaproponował, aby Pani Basia, która jest u nas sekretarką zorganizowała wyjazd integracyjny pracowników z naszej firmy. Wyjazdy integracyjne dla firm organizowane są u nas dwa razy do roku w lutym w okresie wakacji zimowych i w lipcu na wakacje. Najczęściej wyjazdy integracyjne dla firm są w zimie...