Reguły dla hotelu

Według regulaminu, który został przedstawiony przez Hotel Żywiec, nie wolno odbywać kuracji odmładzających i odchudzających dłużej niż 5 tygodniu bez przerw, Taka o to zasada została ustalona na zebraniu komisarzy do spraw hotelarstwa. Jest to dla hotelu niekorzystna reguła, gdyż wczasy odchudzające gdy są wykupowane przez klientów, są brane przez jednego klienta raz na roku lub dwa. Więc klient woli zostać tydzień lub dwa dużej niż przyjeżdżać specjalnie po miesięcznej przerwie na dodatkowy tydzień. Jest to całkowicie nie opłacalne. Ta reguła jest nie jedyną jaka została na tym zebraniu ustalona. Inną regułą jest to iż, pracownicy hotelu nie mogą brać udziału w turach wczasowych, które odbywają się w hotelu zatrudniającym. Zawsze hotel żywiec oferował dla swoich pracowników i ich rodzin 20% zniżki na wczasy odchudzające. Hotel Żywiec aby wynagrodzić pracownikom tą krzywdę postanowili dać do każdej pensji kupony do kurortów czy hoteli, które są zaprzyjaźnione. Wczasy odchudzające powinny składać się z minimum 5 zabiegów dziennie. Był to kolejna reguła ustalona odgórnie. Hotele miały 2 miesiące na wdrożenie tych reguł oraz innych mniej istotnych zaleceń. Hotele, które nie spełniły oczekiwań komisarzy musiały uregulować odpowiednią karę w wysokości 1500 złoty za każdy dzień zwłoki, dlatego hotele robiły wszystko aby się dostosować i nie płacić tak wysokich kar.

Zobacz również: www.hoteldebina.pl

Opinie salonu:

Twoje imię i nazwisko

Twoja treść

Salonowe działy

Adwords

Reklama w internecine oferowana przez przeglądarkę google to reklama zwana powszechnie jako adwords. W Polsce używana jest często nazwa linki sponsorowane ponieważ to właśnie link po prawej stronie, który jest sponsorowany, jest za równo formą reklamę. Linki sponsorowane są co raz bardziej lubiane przez wszystkich internautów. Początkowo internauci pozostawali w stosunku do linków sponsorowanych bardzo sceptyczni i nieufni.

salonowe propozycje

Nieodpowiedzialność na wakacjach

W ubiegłym roku moja młodsza kuzynka spędzała wczasy nad morzem ze swoimi rodzicami. Nie wszędzie z nimi przebywała, bo rodzice postanowili mieć więcej do niej zaufania. Ze względu na to, że nigdy ich nie zawiodła i zawsze mówiła gdzie jest, z kim i o której będzie. Dali jej więcej luzu....