termopary

O wzorcowaniu mogę mówić godzinami. Kocham ten temat. Podobno pierwsze słowo jakie wypowiedziałem to było wzorcowanie. W wieku 5 lat przeprowadziłem swój pierwszy pomiar temperatury przy użyciu termopary. Właściwie to wzorcowanie nie ma dziś przede mną żadnych tajemnic. Przeczytałem 75% publikacji na ten temat. Sam jestem autorem 5 książek oraz około 100 artykułów do gazet wszelkiej maści, w których to omawiałem takie zagadnienia jak wzorcowanie, pomiar temperatury czy termopary. Powiem nieskromnie, że praktycznie wszystkie moje publikacje cieszą się dużym uznaniem w kręgach naukowych. Warto jednak zwrócić uwagę, że nie mniejsze uznanie zyskuje w kręgach pospolitych obywateli. Dzieje się tak, gdyż moje publikacje są bardzo rzeczowe, będąc przy tym niezwykle przystępnymi dla zwykłego czytelnika, który nierzadko nie wie nic na temat termopary. Pomiar temperatury można opisać w bardzo prosty sposób, wystarczy tylko znaleźć odpowiednią przenośnie i przykład. Jeśli ma się odrobinę przysłowiowego daru, to można mówić o rzeczach skomplikowanych w sposób prosty. Wierzę, że ja taki dar posiadam, czego dowodem są właśnie te publikacje, które tak rozchwytują czytelnicy. Cieszy mnie, że ludzie doceniają moją pracę, a ja się cieszę, że mogę robić coś dla ludzi. Jeśli ktoś dzięki moim publikacjom uzyskał wiedzę na temat, który był wcześniej dla niego niezrozumiały, to nie pozostaje mi nic innego jak być szalenie dumnym.

Opinie salonu:

Twoje imię i nazwisko

Twoja treść

Salonowe działy

Adwords

Reklama w internecine oferowana przez przeglądarkę google to reklama zwana powszechnie jako adwords. W Polsce używana jest często nazwa linki sponsorowane ponieważ to właśnie link po prawej stronie, który jest sponsorowany, jest za równo formą reklamę. Linki sponsorowane są co raz bardziej lubiane przez wszystkich internautów. Początkowo internauci pozostawali w stosunku do linków sponsorowanych bardzo sceptyczni i nieufni.

salonowe propozycje

Hydraulik w anglii

Kocham Polskę i bardzo przeżywam to, że musiałem opuścić swoje rodzinne strony w poszukiwaniu chleba. Pamiętam, jak każdego dnia męczyłem się aby wiązać koniec z końcem. Pamiętam również, że wyjazd do anglii nie należał do najłatwiejszych decyzji. Dziś nie żałuję. Jestem hydraulikiem specjalizującym się w naprawie centralnego ogrzewania. Naprawa kotłów...