Pomysł na biznes

Mam pomysł na biznes i szukam współudziałowców. Mój pomysł jest sprawdzony i na pewno przyniesie ogromne zyski, jednak trzeba najpierw zainwestować pewną kwotę pieniędzy, której niestety nie posiadam. Dlatego zwracam się do wszystkich ludzi chętnych łatwego zarobku. Mój pomysł to otworzenie sieci wypożyczalni w Mielnie. na początek chciałbym otworzyć mały wynajem namiotów. Mielno co roku w okresie wakacyjnym przyciąga miliony wczasowiczów z całej polski. Duża część z nich wybiera noclegi pod namiotem. Dlatego też twierdzę, że wypożyczalnia namiotów mogłaby przynieść bardzo duże zyski. Wynajem namiotów jest bardzo popularny w innych krajach. Tam wypożyczalnia namiotów znajduje się niemal w każdym ośrodku turystycznym. W polsce jest to jeszcze mało popularne, jednak jestem przekonany, że wynajem namiotów znalazłby szerokie grono odbiorców. wypożyczalnia namiotów to zaledwie pierwszy etap rozwoju sieci wypożyczalni. Docelowo chciałbym wypożyczać jeszcze sprzęt wodny, sportowy oraz gastronomiczny. Wypożyczalnia gastronomiczna to coś kompletnie awangardowego, czego jeszcze na polskim rynku nie było. Wypożyczalnia gastronomiczna znalazłaby odbiorców w osobach, które chcą prowadzić własną gastronomię, co nad morzem jest bardzo częstym zjawiskiem. wypożyczalnia gastronomiczna działała by na takiej samej zasadzie jak każda inna wypożyczalnia, z tym, że sprzęt byłby wypożyczany na cały sezon. To dobre rozwiązanie, zwłaszcza dla ludzi, którzy chcą otworzyć coś własnego minimalizując ryzyko.

Zobacz również: www.piknikserwis.pl

Opinie salonu:

Twoje imię i nazwisko

Twoja treść

Salonowe działy

Adwords

Reklama w internecine oferowana przez przeglądarkę google to reklama zwana powszechnie jako adwords. W Polsce używana jest często nazwa linki sponsorowane ponieważ to właśnie link po prawej stronie, który jest sponsorowany, jest za równo formą reklamę. Linki sponsorowane są co raz bardziej lubiane przez wszystkich internautów. Początkowo internauci pozostawali w stosunku do linków sponsorowanych bardzo sceptyczni i nieufni.

salonowe propozycje

Instytucja detektywa

Gdy mąż staje się podejrzliwy, a żona nie do końca jest szczera ze swoim współmałżonkiem pojawiają się konflikty w rodzinie, które prowadzą do nie mających końca zatargów i kłótni. Często do akcji wkracza wynajęty detektyw i usługi detektywistyczne szczecin jest miastem o bardzo dużej liczbie mieszkańców, lokali a co za...