Hobby z naklejkami

Mam dziwne hobby, mianowicie zbieram różnego rodzaju naklejki, poczynajac od małych naklejek dodawanych do gum do żucia, przez okolicznościowe vlepki kończąc na innych ciężkich niekiedy do sklasyfikowania naklejkach. custom stickers to coś, czym pasjonowałem się od dziecka, kiedy to pierwszy raz kupiłem gumę do żucia, w której znajdowały się full color stickers. Później wszystko działo się bardzo szybko. Niemal hurtowy zakup gum wyłącznie dla naklejek, następnie podobny schemat przerabiany z chipsami czy innymi produktami spożywczymi zawierającymi w sobie full color stickers. Kolorowe naklejki stały się moją obsesją. Przez 30 lat uzbierałem około 5 milionów różnych naklejek. Wszystkie są posegregowane według serii wydania. Naklejki disneya mam w jednym miejscu, naklejki z gum donald w drugim, natomiast inne custom stickers mają swoją należytą pozycje w jeszcze innym miejscu. Najgorsze jest to, że czasami zaczyna mi już brakować miejsca na nowe eksponaty do kolekcji, która powiększa się bardzo szybko. Gdy zyskałem popularność za sprawą największego zbioru naklejek, który trafił nawet do księgi rekordów guinessa, ludzie z całego świata przesyłąją mi jakieś custom stickers. To miłe z ich strony, choć nie ukrywam, że spora część z nich już znajduje się w moich zbiorach. Mój zbiór jest bezcenny, jednak mogę szacować jego wartość na około 100 milionów dolarów.

Zobacz również: colorfulstickers.com

Opinie salonu:

Twoje imię i nazwisko

Twoja treść

Salonowe działy

Adwords

Reklama w internecine oferowana przez przeglądarkę google to reklama zwana powszechnie jako adwords. W Polsce używana jest często nazwa linki sponsorowane ponieważ to właśnie link po prawej stronie, który jest sponsorowany, jest za równo formą reklamę. Linki sponsorowane są co raz bardziej lubiane przez wszystkich internautów. Początkowo internauci pozostawali w stosunku do linków sponsorowanych bardzo sceptyczni i nieufni.

salonowe propozycje

Gadżety reklamowe - jakie wybrać?

Większość firm ma swoje gadżety reklamowe. Czym one są? Gadżety reklamowe to bardzo często kubki z nadrukiem, długopisy, notesy, kalendarze, odzież reklamowa. Zdarza się, że firma zleci wykonanie bardzo nietypowych i rzadko spotykanych gadżetów reklamowych. Mogą one być związane z wydarzeniami firmowymi, świętami lub innymi nadzwyczajnymi okazjami. Wybór gadżetów reklamowych...