Dziwne hobby

Mam pewne dziwne hobby, mianowicie zbieram opakowania foliowe. Strasznie fascynują mnie reklamówki, torby reklamowe oraz inne opakowania foliowe tego typu. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak wiele różnych opakowań istnieje na świecie. Torby reklamowe są tego najlepszym przykładem. Nawet zwykła reklamówka z supermarketu jest w pewnym sensie torbą reklamową, bo reklamuje logo sklepu. Torby reklamowe mogą być jednak dużo ciekawsze. Wiele jest toreb o niezwykłym kształcie, związanych z jakimś wydarzeniem bądź osobowością. Niektóre mogą zyskiwać ogromna wartość. Najcenniejszym okazem w mojej kolekcji jest reklamówka rozdawana na placu świętego Piotra w Watykanie podczas przejęcia panowania nad stolicą apostolską przez polskiego papieża Jana Pawła II. Byłem tam osobiście. To właściwie od wtedy zaczęła się moja pasja. Później zacząłem zbierać reklamówki z każdej znanej mi sieci sklepów, oraz opakowania foliowe po niektórych produktach. Mam reklamówki związane z mistrzostwami świata w piłce nożnej w 1998, 2002, 2006 i 2010 roku,mistrzostw europy z 1996, 2000, 2004, 2008 oraz niedawno zakończonego turnieju z 2012 roku, torby reklamowe dotyczące olimpiad oraz innych imprez sportowych. Ponadto w mojej kolekcji są torby z politykami, znanymi osobistościami, czy miastami. Moja kolekcja sięga 500 tysięcy reklamówek i toreb. To całkiem spora kolekcja, nie wiem czy nie największa na świecie.

Opinie salonu:

Twoje imię i nazwisko

Twoja treść

Salonowe działy

Adwords

Reklama w internecine oferowana przez przeglądarkę google to reklama zwana powszechnie jako adwords. W Polsce używana jest często nazwa linki sponsorowane ponieważ to właśnie link po prawej stronie, który jest sponsorowany, jest za równo formą reklamę. Linki sponsorowane są co raz bardziej lubiane przez wszystkich internautów. Początkowo internauci pozostawali w stosunku do linków sponsorowanych bardzo sceptyczni i nieufni.

salonowe propozycje

Kasztanki i firma Wawel

Dla niektórych czekolada stała się stylem życia. Sięgamy po nią, by osłodzić sobie gorzkie chwile, by celebrować uroczystości lub aby kogoś ugościć i cieszyć się życiem. Na te oraz inne okazje doskonałe są kasztanki. wawel kasztanki to oferta dla klientów, oczekujących najwyższej jakości czekolady i...