Projekt wanny spa

Firma w której pracuje jako projektant wnętrz zleciła mi zaprojektowanie dwupoziomowego, aż 200 metrowego mieszkania dla znanej osobistości. Klient zażyczył sobie, aby w domu znajdowało się jacuzzi, wanna spa oraz wanny z hydromasażem. Przez co jak wiadomo jest to bardzo ważne wyzwanie dla mnie jako dekoratora. Jest to jednak dla mnie bardzo przyjemna praca. Od zawsze lubiłem się otaczać ładnymi i estetycznymi przedmiotami. Umiałem tak wszystko dobrać kolorystycznie by ze sobą współgrało. Dzięki swojemu zmysłowi ma na swoim koncie kilka pomyślnie zrealizowanych projektów. Przez co mój szef nie miał obaw przydzielając mi ten niezmiernie ważny projekt. W momencie kiedy zostało mi zlecenie przekazane od razu udałem się do klienta by wysłuchać jego oczekiwań, przedstawiłem swój projekt komputerowy oraz pokazałem dostępne próbniki kolorów farb i materiałów. . Miałem akurat przy sobie katalog w którym były różne modele jacuzzi oraz wanny z hydromasażem. Obiecywałem, że dowiem się również jak wygląda wanna spa na specjalne zamówienie. Klient przedstawił mi jakim posiada budżetem i tego też muszę się trzymać. Postanowiliśmy wspólnie, że jacuzzi, wanny z hydromasażem oraz wanna spa. będą w jednym stylu, czyli włoskim z typowo włoskimi motywami. Muszę się trzymać wytyczonego plany, ponieważ klient jest bardzo wymagający jeśli chodzi o dodatki, ale nie obawiam się bo w dobrze dodatków jestem najlepszy.

Zobacz również: www.wellis.pl

Opinie salonu:

Twoje imię i nazwisko

Twoja treść

Salonowe działy

Adwords

Reklama w internecine oferowana przez przeglądarkę google to reklama zwana powszechnie jako adwords. W Polsce używana jest często nazwa linki sponsorowane ponieważ to właśnie link po prawej stronie, który jest sponsorowany, jest za równo formą reklamę. Linki sponsorowane są co raz bardziej lubiane przez wszystkich internautów. Początkowo internauci pozostawali w stosunku do linków sponsorowanych bardzo sceptyczni i nieufni.

salonowe propozycje

Gwieździste niebo - świetne urozmaicenie dekoracyjne wnętrz

W każdym typie pomieszczeń sufit stanowi najbardziej widoczny element wystroju. Odpowiednie zagospodarowanie tej przestrzeni może w dużym stopniu wpłynąć na wrażenie, jakie będzie spełniało dane pomieszczenie. Jednym z ciekawszych rozwiązań z zakresu zdobnictwa sufitów są sufity napinane. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które zyskuje coraz większą popularność. Sufit napinany jest inaczej...