Polska potęgą

Polska to potęga. To dosyć odważne słowa, jednak łatwo je poprzeć faktami. Warto też zaznaczyć w jakiej branży tą potęgą jesteśmy. Bynajmniej nie jesteśmy potęgą ekonomiczną ani militarną, chociaż w tej drugiej kategorii możemy się pochwalić jednym z najlepszych oddziałów szturmowych - GROM. Jesteśmy potęgą w branży tekstylianej, dokładniej w firankach. Polska jest największym producentem wszystkiego co składa się na dekoracje okna, czyli firan, zasłon, karniszy oraz innych bliżniaczych rzeczy. Firanki i zasłony produkcji polskiej dosłownie zalewają rynek światowy. Dzieje się tak dlatego, bo są idealnym połączeniem wysokiej jakości i niskich cen. Polskie firanki i zasłony są produkowane z najwyższej jakości bawełny, która sprawia, że każda zasłonka jest idealna. Zasłonka produkcji polskiej jest bardzo ceniona na świecie. Polskie firanki są rozchwytywane w największych salonach tekstyliów w nowym jorku czy amsterdamie. Trafiają one do zarówno najbogatszych jak i tych średnio zamożnych. Polska zasłonka to nie tylko produkt luksusowy, ale również produkt ze średniej półki cenowej. Dekoracje okna produkowane w polsce są bardzo obszerną ofertą, która trafia do każdego klienta. Dlatego własnie dekoracje okna są branżą, w której polska jest potęgą. Pomimo dużej inwazji chin na rynkach, polskie firanki wciąż dumnie dzierżą pozycję dominującą. Wygląda na to, że jescze długo tak pozostanie.

Opinie salonu:

Twoje imię i nazwisko

Twoja treść

Salonowe działy

Adwords

Reklama w internecine oferowana przez przeglądarkę google to reklama zwana powszechnie jako adwords. W Polsce używana jest często nazwa linki sponsorowane ponieważ to właśnie link po prawej stronie, który jest sponsorowany, jest za równo formą reklamę. Linki sponsorowane są co raz bardziej lubiane przez wszystkich internautów. Początkowo internauci pozostawali w stosunku do linków sponsorowanych bardzo sceptyczni i nieufni.

salonowe propozycje

Projekt wanny spa

Firma w której pracuje jako projektant wnętrz zleciła mi zaprojektowanie dwupoziomowego, aż 200 metrowego mieszkania dla znanej osobistości. Klient zażyczył sobie, aby w domu znajdowało się jacuzzi, wanna spa oraz wanny z hydromasażem. Przez co jak wiadomo jest to bardzo ważne wyzwanie dla mnie...